Contact

Vragen? Opmerkingen? Kritiek? Complimentjes? Wij ontvangen met plezier jouw bericht!

Vul het contactformulier in of contacteer rechtstreeks een teamlid.

Contacteer ons

Naast de zijbalk plaatsen
Aan

JEF - Zuiderpershuis
Timmerwerfstraat 40
2000 Antwerpen

info@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 10

Wie is wie?

Iris personeelsfoto

Iris Verhoeven

Algemeen coördinator
iris@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 14
Marjolein personeelfoto

Marjolein Fransen

Coördinator meer dan film
marjolein@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 15
Bregt personeelsfoto

Bregt Van Wijnendaele

Coördinator film
bregt@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 12
Liza personeelsfoto

Liza Brandt

Sales & boekingen
boekingen@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 11
Jente personeelsfoto

Jente De Bruyne

Meer dan film (planning)
jente@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 20
Daphné personeelsfoto

Daphné De Weirt

Zakelijk medewerker
daphne@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 17
Alice personeelsfoto

Alice Goezu

Pers & promotie
alice@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 16

Marie Keustermans

Communicatie- en projectmedewerker
marie@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 25
Elfi personeelsfoto

Elfi De Vos

Meer dan film (onderzoek en ontwikkeling) & kortfilmprogrammator
elfi@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 19
Florette personeelsfoto

Florette Hoogstad

Medewerker productie en participatie
florette@jeugdfilm.be
+32 3 303 43 29

Gert Hermans

Industry
gert@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 18
Ivan personeelsfoto

Ivan Van Asch

Logistiek transport
ivan@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 27
Jade personeelsfoto

Jade van der Moere

Logistiek medewerker
jade@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 24
Janne personeelsfoto

Janne Termonia

Projectmedewerker
janne@jeugdfilm.be
03 303 43 23
Karo personeelfoto

Karo Guetens

Participatie
karo@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 13
Kevin personeelsfoto

Kevin De Ridder

Programmator film
kevin@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 21
Laura personeelsfoto

Laura De Bruyn

Programmator nieuwe media en productie
laura@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 26
Loes personeelsfoto

Loes Welkenhuysen

Projectmedewerker & personeeladministratie
loes@jeugdfilm.be
+32 (0)3 303 43 28